Mówimy po ukraińsku / Ми розмовляємо українською

„Team Work” – pod takim hasłem w dniach 7-9 czerwca w centrum konferencyjnym Polin w Warszawie odbyła się XVII konferencja naukowa Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej.

Celem Akademii PASE jest dążenie do doskonałości w stomatologii estetycznej oraz propagowanie sprawdzonych i przewidywalnych metod leczenia. Członkowie PASE będąc elitą zawodową są przykładem najwyższych standardów etycznych w stomatologii.

Doktorzy Tomasz i Michał Sypień jako członkowie Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej  byli uczestnikami  XVII Konferencji Naukowej PASE. Na Konferencji wybitni specjaliści dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem klinicznym, prezentując ciekawe przypadki i kreatywną współpracę w zespole. XVII Konferencja PASE była inspiracją do wymiany poglądów i doświadczeń naukowych oraz klinicznych. To również doskonała okazja do weryfikacji obranych wcześniej kierunków swojej praktyki i wprowadzenia zmian dla własnego rozwoju i dobra pacjentów.

Gościem specjalnym Konferencji był dr GALIP GUREL – światowej sławy specjalista z zakresu stomatologii estetycznej i licówek porcelanowych, który przedstawił swój najnowszy warsztat pracy w wykładzie otwierającym: The Digital Communication & Workflow for the Personalized Smile Design.

XVII Konferencja Naukowa PASE 2018 pod wieloma względami była wyjątkowa. Po raz pierwszy wykładowcy prezentowali się w dwuosobowych zespołach „Team Work”. Ma to pomóc w zdefiniowaniu wzajemnych oczekiwań i możliwości wspólnej pracy z pacjentem. Istotna jest tutaj synergia działań, sprawdzone procedury, potencjalne zagrożenia  i praktyczne rozwiązania w leczeniu interdyscyplinarnym.

Wybitni specjaliści dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem klinicznym, prezentując ciekawe przypadki i kreatywną współpracę w zespole.

Liczne warsztaty, konferencje i zaproszeni wykładowcy, jako liderzy i mentorzy światowej stomatologii byli gwarancja zdobycia wiedzy najwyższej jakości.

Zapraszamy wszystkich do oglądnięcia filmiku z programu “Dzien Dobry TVN”, gdzie o stomatologii estetycznej, projektowaniu uśmiechu, o pracy zespołowej, leczeniu prawdziwie holistycznym mówią członkowie Zarządu PASE.

Цей сайт використовує файли cookie для надання послуг на найвищому рівні. Продовжуючи використовувати сайт, ви погоджуєтеся з їх використанням.

Прийняти Детальніше